Nowa odsłona

Nowa odsłona

Inwestycja z Historią

Ulica Piotrkowska jest jedynym w kraju szklakiem z zachowanym zespołem oryginalnej XIX-wiecznej zabudowy wielkomiejskiej. Z uwagi na wyjątkową architekturę została w całości wpisana do rejestru zabytków. Wzdłuż ulicy co rusz zobaczyć można niezwykłe, eklektyczne kamienice z przełomu XIX i XX wieku. Liczne podwórza ul. Piotrkowskiej kryją w sobie niepowtarzalne historie, znajdziemy tu niezliczone gastronomie, kameralne kawiarnie, twórcze działalności, placówki bankowe, wyszukane butiki, tętniące życiem kluby i szereg innych fascynujących miejsc. Ulica Piotrkowska przyciąga łodzian i turystów wyjątkowym klimatem przez 365 dni w roku! To ulica wielu kontrastów, która od zawsze skupia, jak w soczewce, wszystko co łódzkie.

I Etap

invest.getInvestTitle2
Tradycja Nowoczesność

Tradycja

Pierwszy etap obejmuje kompleksową renowację historycznej kamienicy wzniesionej przy prestiżowej ul. Piotrkowskiej w drugiej połowie lat 60 XIX wieku. Przywrócony został blask eklektycznej architektury przepełnionej elementami klasycyzmu oraz renesansu. Tchnięto nowe życie w budynek frontowy oraz oficyny, które wzbogacono o dwukondygnacyjną nadbudowę. 
Właściciele odczują dumę płynącą z przebywania w unikalnych, historycznych przestrzeniach, które jednocześnie spełniając wszelkie współczesne standardy budownictwa wielorodzinnego, zapewnią komfort wygodę i prestiż.

Ten etap obejmuje 34 apartamenty o metrażach od 28m2do 84moraz 8 lokali usługowych.

II Etap

invest.getInvestTitle1

Nowoczesność

Drugi etap stanowi całkowicie nową zabudowę wykonywaną w najwyższych standardach nowoczesnego budownictwa. Imponujący, sześciokondygnacyjny budynek swoim gabarytem wypełni działkę od południowej granicy aż do pierzei ul. Wschodniej. Dbałość o szczegóły, wyszukana architektura, minimalistyczne akcenty, duże przeszklenia, funkcjonalne przestrzenie, parking wielostanowiskowy, miejsca postojowe dla rowerów oraz zielony dach to niektóre z głównych udogodnień. Nowoczesny charakter inwestycji wymagał przyjęcia jako nadrzędny cel maksymalizację funkcjonalności i jakości przestrzeni mieszkalnych. Natomiast prestiżowa lokalizacja domagała się niebanalnej i wyrafinowanej architektury. W wyniku spełnienia tych kryteriów powstanie nowoczesna i wyszukana przestrzeń mieszkalna godna wielkomiejskiej zabudowy światowych metropolii.

Ten etap obejmuje 111 apartamentów o metrażach od 25mdo 78moraz 3 lokale usługowe.